Hakkımızda

Metropol Temizlik Hizmetleri kurulduğu günden beri  sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Güvenirliğini en üst seviyede tutarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden hizmet kalitesini artırarak, gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.

Kullandığımız teknoloji ve yetişmiş kalifiye teknik ekip kadrosuyla, 5 yıllık tecrübemizle rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti vererek profesyonel çözümler üreterek liderliğini her dönem devam ettirmeyi başarmıştır.

Bilgi birikim ve sorumluluğun gururu ile kurumsal bir firmada olması gereken tüm belgeleri denetlenerek, eksiklerini gidererek almayı kendisine amaç edinmiştir.

Önce Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimseyen Metropol Temizlik Hizmetleri bu ilkesini devamlı ön planda tutmak için  hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

Alış Veriş Merkezleri, Oteller, Sanayii Tesisleri, Yiyecek İçecek Mekanları, Konutlar olmak üzere üretimin ve bacanın olduğu her alanda hizmet vermektedir. Müşterilerinin tüm isteklerine İstanbul genelinde 24 saat boyunca kesintisiz servis hizmeti vermeyi kendisine görev bilmiştir.

Baca temizleme
Baca temizleme
Tasarım:Arfeus Freelance Web ve Grafik Tasarım